Купити новий тренажер в обмін на старий з доплатою? Швидко, без клопоту і під надійні гарантії продавця? Це можна зробити за системою trade-in.

ЩО ТАКЕ TRADE-IN?

У всіх власників тренажерів, рано чи пізно, виникає бажання або гостра необхідність, терміново продати старий або поламаний тренажер і купити новий. Зробити це може бути не так просто, так як тренажер рік з року втрачає в ціні, а новий тільки додає у вартості.

Усунути розрив між потребами і можливостями покупця покликаний trade-in. Практика trade-in передбачає, що покупець обмінює свій старий тренажер на новий з доплатою. За кордоном подібний обмін поширюється на багато товарів, а в Україні найбільш розвинений у сфері автопродажів.

5 ПЕРЕВАГ TRADE-IN

  1. Економія часу. Для того щоб оформити старий тренажер за схемою trade-in і стати щасливим володарем нового тренажера, в багатьох випадках, достатньо всього лише декілька годин. В середньому, угода може бути здійснена протягом 1 робочого дня.
  2. Не потрібно шукати покупців. Старий або поламаний тренажер часто стає “мертвим вантажем” і все-одно продається зі значною знижкою. А при трейд-ін цієї проблеми не буде. Ви рятуєтеся від необхідності подавати оголошення та запрошувати до себе додому сторонніх людей для перегляду тренажера.
  3. Зручність супроводу угоди. Підготувати тренажер до продажу самостійно непросте завдання. У випадку з trade-in всі турботи ми беремо на себе. І цей пункт часто примиряє покупців з втратами в ціні, за яку продавець готовий прийняти тренажер до оплати.
  4. Безпека угоди. Купуючи тренажер в нашому спеціалізованому інтернет-магазині, покупець отримує сервісну і технічну підтримку на новий тренажер, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.
  5. 95% тренажерів підходять для trade-in. Так, саме такий відсоток старих або поломаних тренажерів ми готові обмінювати за схемою trade-in.

ДЕ І ЯК ПРИДБАТИ ТРЕНАЖЕР ПО СИСТЕМІ TRADE-IN?

У нас, в спеціалізованому інтернет-магазині TechnoSport.com.ua! Технологія досить проста:

  1. Покупець вибирає вподобану модель нового тренажера. Варто зауважити, що в нашому інтернет-магазині в системі trade-in беруть участь абсолютно всі нові моделі тренажерів!
  2. В якості часткової оплати покупець пропонує свій старий тренажер в обмін на новий.
  3. Наша компанія, як продавець, проводить повну технічну оцінку раніше використаного або несправного тренажера, що знаходиться у покупця в його присутності.
  4. На підставі даних технічної експертизи, наша компанія визначає вартість, яку ми готові прийняти в якості часткової оплати за новий тренажер. Коли сторони доходять згоди щодо вартості, залишається тільки обговорити деталі з обміну.

Залишилися питання чи потрібна консультація - телефонуйте!