Спортивне обладнання, особливо високоякісне - не найдешевший товар, і далеко не всі можуть просто взяти та викласти з кишені досить пристойну суму грошей та сплатити дорогу покупку. Але це не повинно вставати на шляху до здоров'я та хороших спортивних результатів. І тому наш магазин пропонує послугу оплати частинами наших партнерів ПриватБанк і monobank.

Оплата частинами - що це?

Купаючи тренажер або інше спортивне обладнання, ви можете розбити суму покупки на кілька частин та виплачувати їх щомісяця. Таким чином ви суттєво знизите фінансове навантаження на ваш гаманець та загальний сімейний бюджет. При цьому це не є кредитом у класичному розумінні чи іншим варіантом розстрочення – тут немає щомісячних банківських комісій, прихованих платежів, тих чи інших відсотків. Ви не переплачуєте, а просто щомісяця вносите саме частину суми покупки. І так – комісію за дану послугу за вас оплачує наш магазин.

Як працює оплата частинами?

Здійснити цю покупку можна двома способами - при оформленні покупки онлайн, або зв'язавшись із нашими співробітниками за контактними телефонами.

При замовленні онлайн у вас має бути встановлена ​​програма від monobank або Privat24. Вибравши товар, що вас зацікавив, і банк, просто вкажіть тривалість і кількість платежів, на яке вам буде зручно розбити суму, виходячи з ваших фінансових можливостей або побажань. Надалі вам прийде повідомлення у додатку банку, де після вашого підтвердження автоматично буде списано перший платіж. Так само автоматично будуть щомісяця списуватися всі платежі, що залишилися. Крім регулярного списання, ви можете достроково погасити всю вартість придбаного товару.

Якщо у вас виникли питання, як щодо товару, так і по роботі банківських систем - ви можете зробити все те саме, але по телефону. А заразом отримати професійну консультацію від наших співробітників.

Перед оформленням покупки та підтвердженням оплати ми перевіряємо наявність обраного товару та повідомляємо про це покупцю.

Переваги оплати частинами від ПриватБанк та monobank

  • Немає потреби відвідувати банк, стояти в черзі або займатися паперовою тяганиною. Все робиться онлайн або по телефону, швидко та безпечно.
  • Платежі – рівні частини від загальної суми купівлі, без додаткових комісій та інших прихованих чи явних відсотків. Ви сплачуєте лише вартість самого спортивного обладнання, без будь-яких надбавок за незрозумілі послуги банку.
  • Ви можете планувати свій бюджет, виходячи зі своїх можливостей, і розрахуватися за отримане обладнання невеликими сумами, та успішно користуватися ним, отримуючи всі вигоди від свого придбання.